Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Home Stagerem můžete být i vy, a to už po úspěšném absolvování kurzu Profesionální konzultant Home Stagingu, vypsaném Akademií Home Stagingu. Jedná se o pečlivě sestavený vzdělávací program zaměřený na získání praktických znalostí. Tedy takových, které skutečně při své nové práci využijete:

  • Naučíte se, co skrývá pod pojmem Home Staging, a kde se vlastně tento nový obor vzal.
  • Osvojíte si schopnost dívat se na interiéry očima profesionála, rozpoznat přednosti a umět skrýt nedostatky.
  • Objevíte energii prostoru a budete ji umět zdůraznit.
  • Naučíte se pomocí barev, bytových doplňků a vhodného rozestavění nábytku dodat interiéru osobitost a nemovitost připravit k úspěšnému prodeji nebo pronájmu.
  • Dozvíte se pravidla pro nafocení kvalitních fotografií nemovitosti určených k inzerci.
  • Budete schopní sami navrhnout a realizovat interiér pro vzorové domy a byty.
  • Zvládnete komunikaci s klientem a budete připraveni i na stresové situace, které mohou kdykoli nastat.
  • Získáte znalosti současného realitního trhu, osvojíte si právní náležitosti nutné ke koupi a prodeji nemovitostí a budete schopní naplánovat vlastní marketingovou strategii.
  • V neposlední řadě budete přesně vědět, co vše podnikání v oboru Home Stager obnáší, co je třeba k této práci pořídit a na koho se v případě potřeby obrátit.

Studium Home Stagingu probíhá velice zajímavou formou, při které se klade velký důraz na získání praktických dovedností a na schopnost uplatnit je samostatně v praxi. Každý z kurzů je podrobně zacílený na určitou oblast Home Stagingu a předpokladem jeho absolvování je zdárné zvládnutí individuálních úkolů.

Kurzy jsou ideální pro každého, kdo se rozhodl změnit svou dosavadní profesi nebo touží podnikat, ale zatím neví, v jakém oboru. Home Staging je nový a dynamický obor, ve kterém se velice dobře uplatní i ženy na či po mateřské dovolené nebo senioři, kterým nevyhovuje nečinnost. Kurzy Home Stagingu mohou nastartovat novou kariéru každému, kdo se nebojí učit nové věci.

Pořadatelem kurzů je Akademie Home Stagingu, založená v roce 2010 interiérovou designérkou a majitelkou společnosti Home Staging s.r.o., Jitkou Kobzovou.

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.