O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

Číst více

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

Číst více

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Číst více

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Číst více

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Číst více

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Číst více

Sdružení Home Stagingu

Vítáme vás na stránkách určených Home Stagingu v Karlovarském kraji. Ve světě profesionálů, jejichž krédem je kvalita, spolehlivost, perfekcionalizmus a snaha vybudovat tomuto oboru pevné místo na našem trhu.

Na stránkách Sdružení Home Stagingu proniknete do světa Home Stagingu a lidí kolem něj, najdete odpovědi na všechny své otázky, objevíte potřebné informace i kontakty a v neposlední řadě tu můžete prezentovat svou práci i své služby.

Sdružení Home Stagingu - dokažte, že i vy patříte mezi profesionály.

skoleni1   skoleni2

Seznam specialistů Home Stagingu

Seznam certifikovaných specialistů Home Stagingu z Karlovarského kraje.

lide

Specialisté Home Stagingu

Výukový systém Home Stagingu

Moodle-icon

Projekt zavádění komplexního konání programu vzdělávání konzultantů v oboru Home Staging v Karlovarském kraji. Školení a semináře pořádané společností Home Staging s.r.o.

Jít na výukový systém

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Specialista Home Stagingu najde na realitním trhu velkou spoustu příležitostí. Nastala doba, kdy je realit na trhu dostatek, a tak lidé opravdu pečlivě vybírají, kterou nemovitost ke svému bydlení nebo podnikání zvolí. A protože reality upravené Home Stagerem  na první pohled vybočují z běžné nabídky a prodávají nebo pronajímají se mnohem snáze, začíná pomalu růst i zájem o specialisty Home Stagingu.

Pokud se rozhodnete v tomto oboru podnikat, máte nyní ideální příležitost vybudovat si klientelu a své podnikání pomalu rozjíždět. Klidně i při zaměstnání nebo během mateřské a rodičovské dovolené, abyste neměli pocit, že se vrháte rovnýma nohama do nejistoty. Budete-li šikovní a využijete i členství ve Sdružení Home Stagingu, máte velkou šanci být ve svém podnikání velice brzy úspěšní.

Byť se zpočátku budete Home Stagingu věnovat asi jen okrajově, je velká pravděpodobnost, že vás tento relativně mladý a velice dynamický obor brzy pohltí tak, že se mu záhy začněte věnovat naplno. Home Staging je totiž něco jako vášeň. Výzva, kterou máte touhu vyslyšet a pokořit. Home Staging je radost z práce, umění porozumět interiéru, dar umět mu vtisknout schopnost promlouvat o svém potenciálu. Home Staging je krásná posedlost, která navíc člověka dokáže naplnit štěstím.

Specialista Home Stagingu je člověk, který má neustálou touhu se ve svém oboru zdokonalovat, nacházet nová řešení a pídit se po bytových doplňcích, díky nimž bude jeho práce ještě dokonalejší a výraznější.

Zeptejte se Home Stagera na to, proč dělá svou práci rád. Zaručujeme vám, že každý Home Stager vám vyjmenuje dlouhý seznam argumentů, proč ho jeho práce baví. Home Staging se totiž stává velice brzy srdeční záležitostí a o té se dá povídat dlouho a s láskou.

Právě teď je ideální doba pustit do něčeho, co je perspektivní, co nás bude bavit a ještě nám zajistí obživu. Není třeba sedět v koutě se založenýma rukama a doufat, že někdy bude lépe. S Home Stagingem totiž může být lépe už poměrně brzy. Nebojte se toho a zkuste si rozšířit vzdělání. Bavit vás totiž bude už samotné studium home Stagingu.


 

Home Staging s.r.o.

Argentinská 1139/28
170 00 Praha 7 – Holešovice

www.homestaging.cz

INTERIÉR PRO KAŽDOU NEMOVITOST

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.