O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

Číst více

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

Číst více

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Číst více

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Číst více

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Číst více

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Číst více

Sdružení Home Stagingu

Vítáme vás na stránkách určených Home Stagingu v Karlovarském kraji. Ve světě profesionálů, jejichž krédem je kvalita, spolehlivost, perfekcionalizmus a snaha vybudovat tomuto oboru pevné místo na našem trhu.

Na stránkách Sdružení Home Stagingu proniknete do světa Home Stagingu a lidí kolem něj, najdete odpovědi na všechny své otázky, objevíte potřebné informace i kontakty a v neposlední řadě tu můžete prezentovat svou práci i své služby.

Sdružení Home Stagingu - dokažte, že i vy patříte mezi profesionály.

skoleni1   skoleni2

Seznam specialistů Home Stagingu

Seznam certifikovaných specialistů Home Stagingu z Karlovarského kraje.

lide

Specialisté Home Stagingu

Výukový systém Home Stagingu

Moodle-icon

Projekt zavádění komplexního konání programu vzdělávání konzultantů v oboru Home Staging v Karlovarském kraji. Školení a semináře pořádané společností Home Staging s.r.o.

Jít na výukový systém

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Home Staging je služba, která umí zatraktivnit nemovitost v očích zájemců, a tím uspíšit její prodej. Mnozí realitní makléři už mají se službou vlastní dobré zkušenosti, proto se ji snaží svým klientům doporučit. Z vlastní praxe vědí, že nemovitost upravená Home Stagerem nadprůměrně vyniká v konkurenci. Není pro ně složité klientům uvést příklad prodeje nemovitosti, která se nacházela v nepříliš atraktivní lokalitě, potřebovala úpravy, a přesto se prodala mnohem dříve než jiné, na jejichž úspěch by původně vsadili vše.

Atraktivní lokalita ani velice pěkná a udržovaná nemovitost totiž nemusí být zárukou úspěšného prodeje, ačkoli na to mnoho kupců sází. Nezaujme-li realita v nabídce trhu, může na svého nového majitele čekat i několik měsíců. Prodávající jsou často rozčarovaní, shazují vinu na realitní kancelář,oslovují další a čekají, zda bude úspěšnější. Často jsou pak nuceni snížit požadovanou cenu a celý proces prodeje se pro ně stává nepříjemně stresující záležitostí.

Pokud je však cena nemovitosti reálná, není třeba ji podhodnocovat. Realitní makléř by v tuto chvíli více než kdy jindy měl být schopný vysvětlit klientovi výhodu služby konzultanta Home Stagingu. Měl by umět obhájit investici do Home Stagingu a klientovi ji doporučit. Ideálně, pokud má možnost argumentovat například pomocí srovnání fotografií už prodané nemovitosti upravené pomocí Home Stagingu a fotografií téže nemovitosti před zásahem Home Stagera. To jsou důkazy, které hovoří jasně a klient je mnohem snadněji vezme za své.

Jsme u fotografií, které jsou nedílnou součástí nabídky nemovitosti na realitním trhu. Zkuste chvíli procházet fotografie interiérů nabízených nemovitostí. Jak dlouho jste vydrželi být pozorní? Nezmocnila se vás po chvíli lhostejnost, nepozornost, nezájem? Ale najednou se před vámi objeví fotografie, která vás na první pohled zaujme a máte chuť vidět další. Interiéry dýchají pohodou a vy si úplně jasně umíte představit sami sebe, jak se slastně usadíte na gauči, uvaříte si voňavou kávu v kuchyni nebo zalezete s knížkou do postele...

Ale čím to je? Jak je možné, že na vás fotografie takto působí? Odpověď je zcela nasnadě. Nemovitost prošla rukama šikovného Home Stagera, který přesně ví, jak to zařídit, aby nemovitost dokázala oslovit, zaujmout a vnuknout silný pocit opravdového domova.

Home Stager není kouzelník, dokonce ani hypnotizér. Home Stager je profesionál, který ví, že každá nemovitost umí být krásná a v každé se dá pohodlně bydlet nebo příjemně pracovat, jedná-li se o nemovitost určenou k podnikání. A svou prací o tom dokáže přesvědčit i nás ostatní, kteří takový dar "vidět" potenciál nemovitosti nemáme.

Klienta nemovitost zaujme na fotografii a svůj dobrý dojem si během prohlídky určitě ještě víc utvrdí. I to dokáže Home Staging zařídit. Při úspěšném a rychlém prodeji už žádný prodávající nespekuluje o tom, zda se mu investice do Home Stagingu vyplatila.

 


 

Home Staging s.r.o.

Argentinská 1139/28
170 00 Praha 7 – Holešovice

www.homestaging.cz

INTERIÉR PRO KAŽDOU NEMOVITOST

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.