O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

Číst více

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

Číst více

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Číst více

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Číst více

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Číst více

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Číst více

Sdružení Home Stagingu

Vítáme vás na stránkách určených Home Stagingu v Karlovarském kraji. Ve světě profesionálů, jejichž krédem je kvalita, spolehlivost, perfekcionalizmus a snaha vybudovat tomuto oboru pevné místo na našem trhu.

Na stránkách Sdružení Home Stagingu proniknete do světa Home Stagingu a lidí kolem něj, najdete odpovědi na všechny své otázky, objevíte potřebné informace i kontakty a v neposlední řadě tu můžete prezentovat svou práci i své služby.

Sdružení Home Stagingu - dokažte, že i vy patříte mezi profesionály.

skoleni1   skoleni2

Seznam specialistů Home Stagingu

Seznam certifikovaných specialistů Home Stagingu z Karlovarského kraje.

lide

Specialisté Home Stagingu

Výukový systém Home Stagingu

Moodle-icon

Projekt zavádění komplexního konání programu vzdělávání konzultantů v oboru Home Staging v Karlovarském kraji. Školení a semináře pořádané společností Home Staging s.r.o.

Jít na výukový systém

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Jak je možné, že některé nemovitosti se v nabídce neohřejí a jiné, leckdy i mnohem zajímavější, čekají na prodej dlouhé měsíce, případně jdou od jedné realitní kanceláře ke druhé? Všechno závisí na prvním dojmu. Jestliže už na fotografiích nemovitost vybočuje z šedé nabídky ostatních, je velká pravděpodobnost, že se prodá nebo pronajme mnohem rychleji než ty ostatní.

Zamýšleli jste se někdy nad tím, proč tomu tak je? Pak vězte, že nemovitost zcela vybočující z běžné nabídky pravděpodobně prošla Home Stagingem. Přestala být domovem a osobním prostorem původního majitele a stala zbožím předváděným v tom nejlepším světle. Ruku na srdce, jste-li například na trhu, na jakých jablkách spočine se zálibou vaše oko? Pravděpodobně po těch krásně nablýskaných, byť mají sem tam ťupku nebo malý otlak. S nemovitostí je to stejně. Na fotografii té, kterou k prodeji připravil profesionál, spočine vaše oko mnohem raději než na fotografii interiéru nechaného tak, jak ho jeho původní majitel užíval. Je to jednoduché, vždyť té druhé vládne příliš osobní duch přerůstající často až v chaos, který sice v reálu nemusí být vůbec patrný, ale fotografie ho odhalí.

Odosobněný prostor dá interiéru možnost odkrýt svůj půvab, dovolí rozvinout představivost zájemce a vidět interiér, ve kterém by se "tak krásně bydlelo". Takovému interiéru se rády odpouštějí i ony "ťupky a malé otlaky", protože jinak je naprosto "k nakousnutí".

Realitní kanceláře, které si uvědomily moc Home Stagingu, patří i v obrovské konkurenci k těm nejúspěšnějším. Dávají svým klientům možnosti vidět nemovitosti jako budoucí domov, ne jako byt nebo dům po někom...

Prozíravé realitní kanceláře pravidelně spolupracují s Home Stagery a dokonce své makléře nechávají v Home Stagingu proškolit. Home Staging nevyžaduje složité zásahy do interiérů, někdy stačí pouhý den, aby se domov změnil v produkt připravený k prodeji. Někteří realitní makléři mají dokonce svůj vlastní balíček bytových doplňků, který nosí na focení nemovitosti s sebou. Vědí totiž, že těchto pár předmětů dokáže vtisknout interiéru potřebnou eleganci a vyvolat dojem upravenosti a udržovanosti. Navodit atmosféru a probudit zvědavost.

Home Staging má velkou moc a pro realitní trh je zcela nepostradatelný. Je však třeba ctít jeho pravidla a kulturu. I z toho důvodu jsme založili sdružení Sdružení Home Stagingu, jehož cílem je propagovat profesionální Home Staging a lidi kolem něj.


 

Home Staging s.r.o.

Argentinská 1139/28
170 00 Praha 7 – Holešovice

www.homestaging.cz

INTERIÉR PRO KAŽDOU NEMOVITOST

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.