O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

Číst více

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

Číst více

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Číst více

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Číst více

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Číst více

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Číst více

Sdružení Home Stagingu

Vítáme vás na stránkách určených Home Stagingu v Karlovarském kraji. Ve světě profesionálů, jejichž krédem je kvalita, spolehlivost, perfekcionalizmus a snaha vybudovat tomuto oboru pevné místo na našem trhu.

Na stránkách Sdružení Home Stagingu proniknete do světa Home Stagingu a lidí kolem něj, najdete odpovědi na všechny své otázky, objevíte potřebné informace i kontakty a v neposlední řadě tu můžete prezentovat svou práci i své služby.

Sdružení Home Stagingu - dokažte, že i vy patříte mezi profesionály.

skoleni1   skoleni2

Seznam specialistů Home Stagingu

Seznam certifikovaných specialistů Home Stagingu z Karlovarského kraje.

lide

Specialisté Home Stagingu

Výukový systém Home Stagingu

Moodle-icon

Projekt zavádění komplexního konání programu vzdělávání konzultantů v oboru Home Staging v Karlovarském kraji. Školení a semináře pořádané společností Home Staging s.r.o.

Jít na výukový systém

6 největších dekoratérských chyb při zařizování interiéru

6 největších dekoratérských chyb při zařizování interiéru zdroj: uglyhousephotos.com

S čím se nejčastěji setkávají bytoví designéři v interiérech svých klientů a co je dokáže vždy přinejmenším překvapit? Zakladatelka služby Home Staging v České republice a proslulá interiérová designéra Jitka Kobzová nám poradí, jakých nejčastějších chyb se při zařizování bytu či domu vyvarovat:

1) Hýření barvami

Dekorativní malba v bytě nám může velmi krásně a účinně zútulnit či zvýraznit daný prostor. Je však klíčové, abychom věděli jaké barvy se pro náš byt či dům hodí a nedopustili se toho, že jimi budeme příliš hýřit. Velké množství barev nebo neúměrné množství různých odstínů může celkový dojem z malby úplně zkazit. Pokud si nevíte rady, jaké barvy patří do vašeho domova, zůstaňte raději u klasické bílé a barevnost podpořte barevně sladěnými doplňky.

2) Nevhodné osvětlení

Není nic horšího, než když v místnosti září jediné příliš jasné stropní osvětlení, pod kterým se cítíme jako někde na pódiu, kde na nás míří reflektory. Takové světlo není příjemné a nelichotí ani nám ani danému interiéru. Obklopte se více dekorativními světly, používejte stmívače, abyste si světlo mohli podle potřeby a nálady regulovat a nakupte si měkké bílé žárovky, které svítí příjemněji. Nezapomeňte, že tyto zásady platí i pro vaši koupelnu a záchod, kde se potřebujete cítit dobře a kde nechcete, aby  k vám nevhodně zvolené světlo bylo kruté a nelichotivé.

3) Rozmístění nábytku

Když přemýšlíte nad tím, jak v obýváku rozmístit nábytek, řiďte se především tím, aby se vám z něj dobře komunikovalo. Lidé se často dopouštějí chyby tím, že i když mají k dispozici velkou místnost, všechen nábytek nacpou ke zdi, sedačka trůní na jedné straně pokoje, televize na druhé, křeslo stojí na opačném konci místnosti. I při rozmisťování nábytku v pokoji platí pravidlo, že v jednoduchosti je síla. Hlavní zásadou je vytvořit příjemné intimní prostředí, ve kterém se budeme dobře cítit. Jak si můžeme s někým hezky popovídat, když na sebe budeme křičet ze vzdálených křesel a židlí? Zkuste si představit, že si vaše sedačka a křeslo v obýváku chtějí popovídat a podle toho je rozestavte.  

4) Překombinovaná místnost

Váš domov by měl vyjadřovat to, jací jste a co máte rádi. Pokud milujete například Afriku a chcete tuto svoji lásku přenést do vašeho bydlení, nemusíte kvůli tomu celý obývák od sedačky po koberec zahltit africkými artefakty. Zkuste jen pomocí drobných akcentů navodit atmosféru dálek a to třeba tak, že na jedno místo v knihovně soustředíte sbírku sošek či afrických masek.

5) Uchovávání věcí, které nesnášíme

Jednou z největších chyb, které se při zařizování bytu dopouštíme je, že nejsme schopni se rozloučit s věcmi, které se nám už dávno nelíbí. Pokud vás při příchodu domů pokaždé zaručeně naštve pohled na starý koberec, prostě ho vyhoďte. Třeba budete překvapeni, jaká se pod ním ukrývá krásná stará dřevěná podlaha. Stejné je to i s dalšími předměty, které si vystavujte jen proto, že je vám líto je vyhodit. Nemusíte je házet do popelnice, věnujte je na charitu nebo nabídněte někomu, o kom si myslíte, že je ocení. A zkuste si navrch ještě nenápadně promluvit s přáteli a rodinou o vašem stylu a o tom, co se vám líbí. Třeba vám už příště podobnou zbytečnost nekoupí.

6) Viditelný chaos a nepořádek

Pokud máte v bytě chaos a nepořádek, nejen, že tím ničíte celý vzhled vašeho prostoru, ale přispíváte tím i ke stresu ve vašem životě. Investujte do stylových úložných prostor jako jsou dekorativní koše či krabice a schovejte do nich všechny drobné předměty, které se vám bez ladu a skladu válí v policích a na skříních. Pamatujte si, že při vybavování interiéru vždy platí heslo „čím méně, tím lépe“.


 

Home Staging s.r.o.

Argentinská 1139/28
170 00 Praha 7 – Holešovice

www.homestaging.cz

INTERIÉR PRO KAŽDOU NEMOVITOST

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.