O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

Číst více

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

Číst více

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Číst více

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Číst více

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Číst více

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Číst více

Sdružení Home Stagingu

Vítáme vás na stránkách určených Home Stagingu v Karlovarském kraji. Ve světě profesionálů, jejichž krédem je kvalita, spolehlivost, perfekcionalizmus a snaha vybudovat tomuto oboru pevné místo na našem trhu.

Na stránkách Sdružení Home Stagingu proniknete do světa Home Stagingu a lidí kolem něj, najdete odpovědi na všechny své otázky, objevíte potřebné informace i kontakty a v neposlední řadě tu můžete prezentovat svou práci i své služby.

Sdružení Home Stagingu - dokažte, že i vy patříte mezi profesionály.

skoleni1   skoleni2

Seznam specialistů Home Stagingu

Seznam certifikovaných specialistů Home Stagingu z Karlovarského kraje.

lide

Specialisté Home Stagingu

Výukový systém Home Stagingu

Moodle-icon

Projekt zavádění komplexního konání programu vzdělávání konzultantů v oboru Home Staging v Karlovarském kraji. Školení a semináře pořádané společností Home Staging s.r.o.

Jít na výukový systém

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

V České republice je Home Staging teprve v plenkách. Nicméně právě díky tomu je nyní reálná vyhlídka se v tomto oboru uchytit, umožnit mu rozvoj a dát realitám šanci předvést se potenciálním zájemcům v tom nejlepším světle. Právě zvýšit atraktivitu nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu je cílem Home Stagingu a každého profesionálního Home Stagera.

Specialista Home Stagingu je člověk schopný podchytit atraktivitu nemovitosti, podtrhnout klady interiéru a navodit atmosféru příjemného prostoru. Jeho úkolem je v první řadě připravit nemovitost k prodeji, tedy nenabízet pohled do intimního prostoru původního majitele, ale udělat z interiéru čistě komerční produkt. Přestává být domovem, kterým dosud byl, a stává se prostorem, kde je možné vybudovat domov nový. Zásah Home Stagera do nemovitosti přitom není nijak zásadní nebo ultimativní. Stačí z interiéru odstranit osobní věci původního majitele, vymalovat, doladit a barevně sladit některé detaily, šikovně zakrýt "opotřebované" a naopak upřednostnit vše pěkné, případně přeskupit stávající nábytek. Tak, aby nemovitost dokázala hned na první pohled vzbudit dobrý dojem a odkryla veškerý svůj potenciál. A to už při svém prvním kontaktu se zájemcem - tedy na fotografiích.

Specialista Home Stagingu nepracuje jen s obytnými nemovitostmi, ale dokáže připravit také vzorové byty nebo komerční prostory. Ve všech případech tyto nemovitosti na první pohled vybočují z běžné nabídky realitního trhu. Vyniknou nad konkurencí už na fotografiích a většinou se prodají nebo pronajmou mnohem dříve, než by tomu bylo bez zásahu Home Stagera.

Specialista Home Stagingu úzce spolupracuje s realitními makléři, dokonce sám může jako realitní agent působit. V takovém případě se jedná o zcela ideální spojení. Realitnímu makléři je Home Stager schopný poskytnout řadu cenných tipů, jak nemovitost předvádět klientům.

Je ovšem zcela nutné, aby specialista Home Stagingu byl člověk vzdělaný ve svém oboru. Jedině tak je schopný skutečně proniknout do tajů Home Stagingu a stát se opravdovým profesionálem. Mělo by tedy být zcela přirozené, že služby Home Stagingu nabízí pouze člověk, který absolvoval studium v oboru a obdržel certifikát o jeho úspěšném dokončení.

Takové profesionály právě Home Staging Network sdružuje. Home Stagery, kteří náročné studium absolvovali, a jsou tedy plně oprávněni tuto činnost vykonávat. Členství v Home Staging Network je zárukou kvality.


 

Home Staging s.r.o.

Argentinská 1139/28
170 00 Praha 7 – Holešovice

www.homestaging.cz

INTERIÉR PRO KAŽDOU NEMOVITOST

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.