O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

Číst více

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

Číst více

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Číst více

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Číst více

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Číst více

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Číst více

Sdružení Home Stagingu

Vítáme vás na stránkách určených Home Stagingu v Karlovarském kraji. Ve světě profesionálů, jejichž krédem je kvalita, spolehlivost, perfekcionalizmus a snaha vybudovat tomuto oboru pevné místo na našem trhu.

Na stránkách Sdružení Home Stagingu proniknete do světa Home Stagingu a lidí kolem něj, najdete odpovědi na všechny své otázky, objevíte potřebné informace i kontakty a v neposlední řadě tu můžete prezentovat svou práci i své služby.

Sdružení Home Stagingu - dokažte, že i vy patříte mezi profesionály.

skoleni1   skoleni2

Seznam specialistů Home Stagingu

Seznam certifikovaných specialistů Home Stagingu z Karlovarského kraje.

lide

Specialisté Home Stagingu

Výukový systém Home Stagingu

Moodle-icon

Projekt zavádění komplexního konání programu vzdělávání konzultantů v oboru Home Staging v Karlovarském kraji. Školení a semináře pořádané společností Home Staging s.r.o.

Jít na výukový systém

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Home Stagerem můžete být i vy, a to už po úspěšném absolvování kurzu Profesionální konzultant Home Stagingu, vypsaném Akademií Home Stagingu. Jedná se o pečlivě sestavený vzdělávací program zaměřený na získání praktických znalostí. Tedy takových, které skutečně při své nové práci využijete:

  • Naučíte se, co skrývá pod pojmem Home Staging, a kde se vlastně tento nový obor vzal.
  • Osvojíte si schopnost dívat se na interiéry očima profesionála, rozpoznat přednosti a umět skrýt nedostatky.
  • Objevíte energii prostoru a budete ji umět zdůraznit.
  • Naučíte se pomocí barev, bytových doplňků a vhodného rozestavění nábytku dodat interiéru osobitost a nemovitost připravit k úspěšnému prodeji nebo pronájmu.
  • Dozvíte se pravidla pro nafocení kvalitních fotografií nemovitosti určených k inzerci.
  • Budete schopní sami navrhnout a realizovat interiér pro vzorové domy a byty.
  • Zvládnete komunikaci s klientem a budete připraveni i na stresové situace, které mohou kdykoli nastat.
  • Získáte znalosti současného realitního trhu, osvojíte si právní náležitosti nutné ke koupi a prodeji nemovitostí a budete schopní naplánovat vlastní marketingovou strategii.
  • V neposlední řadě budete přesně vědět, co vše podnikání v oboru Home Stager obnáší, co je třeba k této práci pořídit a na koho se v případě potřeby obrátit.

Studium Home Stagingu probíhá velice zajímavou formou, při které se klade velký důraz na získání praktických dovedností a na schopnost uplatnit je samostatně v praxi. Každý z kurzů je podrobně zacílený na určitou oblast Home Stagingu a předpokladem jeho absolvování je zdárné zvládnutí individuálních úkolů.

Kurzy jsou ideální pro každého, kdo se rozhodl změnit svou dosavadní profesi nebo touží podnikat, ale zatím neví, v jakém oboru. Home Staging je nový a dynamický obor, ve kterém se velice dobře uplatní i ženy na či po mateřské dovolené nebo senioři, kterým nevyhovuje nečinnost. Kurzy Home Stagingu mohou nastartovat novou kariéru každému, kdo se nebojí učit nové věci.

Pořadatelem kurzů je Akademie Home Stagingu, založená v roce 2010 interiérovou designérkou a majitelkou společnosti Home Staging s.r.o., Jitkou Kobzovou.


 

Home Staging s.r.o.

Argentinská 1139/28
170 00 Praha 7 – Holešovice

www.homestaging.cz

INTERIÉR PRO KAŽDOU NEMOVITOST

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.