O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

Číst více

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

Číst více

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Číst více

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Číst více

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Číst více

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Číst více

Sdružení Home Stagingu

Vítáme vás na stránkách určených Home Stagingu v Karlovarském kraji. Ve světě profesionálů, jejichž krédem je kvalita, spolehlivost, perfekcionalizmus a snaha vybudovat tomuto oboru pevné místo na našem trhu.

Na stránkách Sdružení Home Stagingu proniknete do světa Home Stagingu a lidí kolem něj, najdete odpovědi na všechny své otázky, objevíte potřebné informace i kontakty a v neposlední řadě tu můžete prezentovat svou práci i své služby.

Sdružení Home Stagingu - dokažte, že i vy patříte mezi profesionály.

skoleni1   skoleni2

Seznam specialistů Home Stagingu

Seznam certifikovaných specialistů Home Stagingu z Karlovarského kraje.

lide

Specialisté Home Stagingu

Výukový systém Home Stagingu

Moodle-icon

Projekt zavádění komplexního konání programu vzdělávání konzultantů v oboru Home Staging v Karlovarském kraji. Školení a semináře pořádané společností Home Staging s.r.o.

Jít na výukový systém

Historie Home Stagingu

Ačkoli u nás hovoříme o nové službě, ve skutečnosti slaví už půlstoletí své existence. Za vznikem Home Stagingu stojí velice prozíravá žena.

Píše se rok 1972. Ve Spojených státech se na realitní trh vrhá žena jménem Barb Schwarz, původně bytová designérka. A hned tuší, že nemovitosti by se daly nabízet jinak. Začala svým klientům radit, co a jak upravit, aby svou nemovitost prodali dříve a za mnohem lepší cenu než ostatní. Její práce nesla ovoce a Barb se rozhodla vyškolit všechny své prodejce v umění "Stage", neboli, jak říkala: "Staging the home for sale". Bylo to vůbec poprvé, kdy toto slovní spojení spatřilo světlo světa jako oficiální disciplína.

Zrodil se Home Staging a od roku 1985 do současnosti se v něm jen ve Spojených státech a v Kanadě vyškolil více než milión poradců. Po čase se odtud rozšířil i do Evropy, hlavně do Británie a severských zemí, a na další kontinenty.

V České republice se stala průkopnicí Home Stagingu Jitka Kobzová. Vzdělání v oboru získala v Londýně, kde působila jako bytový designér a posléze i konzultant Home Stagingu. V roce 2009 založila v Praze společnost Home Staging s.r.o, jako dceřinou společnost své londýnské firmy. A stejně tak jako Barb Schwarz, i ona předává své know how dál, aby i v Česku bylo co nejvíce odborníků schopných připravit nemovitost k úspěšnému prodeji. Její vizí je, aby každá nemovitost vstupující na trh získala šanci ukázat, co v ní skutečně je.

Historie Home Stagingu v České republice se teprve začíná psát. Ale má dost pevné základy a spoustu prostoru k tomu, aby bylo na čem stavět.


 

Home Staging s.r.o.

Argentinská 1139/28
170 00 Praha 7 – Holešovice

www.homestaging.cz

INTERIÉR PRO KAŽDOU NEMOVITOST

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.