O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

Číst více

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

Číst více

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Číst více

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Číst více

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Číst více

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Číst více

Sdružení Home Stagingu

Vítáme vás na stránkách určených Home Stagingu v Karlovarském kraji. Ve světě profesionálů, jejichž krédem je kvalita, spolehlivost, perfekcionalizmus a snaha vybudovat tomuto oboru pevné místo na našem trhu.

Na stránkách Sdružení Home Stagingu proniknete do světa Home Stagingu a lidí kolem něj, najdete odpovědi na všechny své otázky, objevíte potřebné informace i kontakty a v neposlední řadě tu můžete prezentovat svou práci i své služby.

Sdružení Home Stagingu - dokažte, že i vy patříte mezi profesionály.

skoleni1   skoleni2

Seznam specialistů Home Stagingu

Seznam certifikovaných specialistů Home Stagingu z Karlovarského kraje.

lide

Specialisté Home Stagingu

Výukový systém Home Stagingu

Moodle-icon

Projekt zavádění komplexního konání programu vzdělávání konzultantů v oboru Home Staging v Karlovarském kraji. Školení a semináře pořádané společností Home Staging s.r.o.

Jít na výukový systém

Home Staging

Prodáváte-li dům či byt, nenabízíte svůj domov, ale produkt, zboží. A přesně tak by měly reality vstupovat na trh. Nikoli jako něčí domovy, ale jako zboží schopné teprve někomu domov vytvořit.

Základní myšlenkou Home Stagingu je tedy "vyjmout domov z domu" a nabídnout k prodeji či pronájmu nemovitost, jejíž potenciál je patrný na první pohled. Nemovitost, v níž nemají prostor osobní zákoutí předchozích majitelů, ale nemovitost sama. Její duch, její potenciál, její energie.

Součástí home Stagingu je také nafocení nemovitosti, tedy umění zaujmout potenciální kupce už při prohlížení fotografií. Vzbudit v něm zvědavost, vyvolat emoce, dovolit mu zamilovat se na první pohled. To všechno dokáže Home Staging. Fotografie pořízené po úpravě nemovitosti totiž evokují interiéry z magazínu o bydlení a těm se, ruku na srdce, v konkurenci ostatních jen těžko odolává.

Home Staging zahrnuje celou řadu přesně daných, jasně stanovených, ale kupodivu jednoduchých pravidel a úkonů. Šikovný Home Stager dokáže díky nim v poměrně krátké době a bez velkých invazivních zásahů proměnit interiér tak, aby vynikly jeho přednosti, aby dal prostor fantazii možným zájemcům o koupi, aby se zkrátka ukázal v tom nejlepším světle. Vedle "odosobnění" interiéru se jedná o sladění bytových doplňků, zakrytí méně reprezentativních míst a naopak zdůraznění těch výjimečných, drobné přeskupení nábytku, případně i vymalování. Nic, co by vyžadovalo dlouhé týdny práce. Pod rukama Home Stagera se interiér doslova rozsvítí, odkryje svůj potenciál a dovolí zájemcům představit si tu svůj budoucí domov.

V Home Stagingu je skutečně velká síla. Málokdo má tak vyvinutou představivost, aby si dokázal hned na první pohled představit, co všechno interiér nabízí. Home Staging ovšem umí nabídnout možnosti, poodhalit směr, vnuknout nápad. Nemusí se to však týkat jen domů a bytů určených k prodeji nebo pronájmu. Home Staging je velkým pomocníkem i při zařizování vzorových nemovitostí, k úpravě komerčních prostor nebo k prezentaci zcela nových a ještě nezařízených bytů a domů. Všude tam, kde je žádoucí, aby zákazník už při prvním kontaktu získal dobrý pocit z prezentovaného prostoru, byl vtažen do prostoru a viděl v něm místo, kde je mu dobře.

Je pochopitelné, že ani Home Staging není všemocný. Nemovitosti ve špatném technickém stavu neopraví, z vybydleného bytu nový neudělá, nepomůže ani ve chvíli, kdy je nemovitost nadhodnocena a nemá reálnou tržní cenu. Ale může alespoň poradit, jak realitu představit v co nejlepším světle.

Home Staging není výdaj, ale investice do úspěšného a rychlého prodeje nemovitosti. Home Staging je radost z prostoru a jeho prezentace.


 

Home Staging s.r.o.

Argentinská 1139/28
170 00 Praha 7 – Holešovice

www.homestaging.cz

INTERIÉR PRO KAŽDOU NEMOVITOST

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.