O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

Číst více

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

Číst více

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Číst více

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Číst více

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Číst více

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Číst více

Sdružení Home Stagingu

Vítáme vás na stránkách určených Home Stagingu v Karlovarském kraji. Ve světě profesionálů, jejichž krédem je kvalita, spolehlivost, perfekcionalizmus a snaha vybudovat tomuto oboru pevné místo na našem trhu.

Na stránkách Sdružení Home Stagingu proniknete do světa Home Stagingu a lidí kolem něj, najdete odpovědi na všechny své otázky, objevíte potřebné informace i kontakty a v neposlední řadě tu můžete prezentovat svou práci i své služby.

Sdružení Home Stagingu - dokažte, že i vy patříte mezi profesionály.

skoleni1   skoleni2

Seznam specialistů Home Stagingu

Seznam certifikovaných specialistů Home Stagingu z Karlovarského kraje.

lide

Specialisté Home Stagingu

Výukový systém Home Stagingu

Moodle-icon

Projekt zavádění komplexního konání programu vzdělávání konzultantů v oboru Home Staging v Karlovarském kraji. Školení a semináře pořádané společností Home Staging s.r.o.

Jít na výukový systém

O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

V České republice dosud neexistoval prostor, na kterém by se mohli sdružovat všichni, kteří mají co do činění s Home Stagingem, nebo ti, kteří služby Home Stagingu vyhledávají. To jsme se rozhodli změnit.

Vstoupili jste na stránky profesního Sdružení Home Stagingu, jehož cílem je sdružit profesionální home Stagery z celé České republiky, nabídnout jim prostor k jejich vlastní propagaci a možnost získat řadu kontaktů potřebných pro jejich práci. Sdružení Home Staging Network si vzalo za úkol zastřešit odborné vzdělávání Home Stagerů, poskytovat kompletní informace o Home Stagingu a v neposlední řadě také vytvořit databázi, která umožní klientům vyhledat odborníka na Home Staging v jejich blízkém okolí.

Být členem Home Staging Network znamená zařadit se mezi profesionály v tomto perspektivním oboru. Dostanete zde příležitost sdílet zkušenosti s ostatními Home Stagery, aktivně rozvíjet své podnikání i profesní rozvoj, najít nové kolegy či obchodní partnery nebo zjistit, se kterými řemeslníky budete plně spokojeni, a kterým se raději zdaleka vyhnout.

Home Staging Network je synonymem kvality a poctivé práce. Být členem Home Staging Network je pro každého profesionálního Home Stagera otázkou cti.

Členství v Home Staging Network vám zaručuje:

  • Prostor k prezentaci své práce na webové prezentaci profesního sdružení www.hs-karlovarskykraj.cz.
  • Snadný přístup k informacím potřebným pro práci Home Stagera a umožnit lépe si naplánovat svůj profesní rozvoj.
  • Prostor ke sdílení svých zkušeností s ostatními home Stagery v České republice.
  • Příležitost "být viděn" potenciálními klienty.
  • Možnost najít společníky pro své podnikání, kolegy do svého týmu nebo obchodní partnery.
  • Informace o kvalitních řemeslnících, tipy na zajímavé bytové doplňky a různé akce.
  • Pravidelný newsletter s novinkami z oboru a života Akademie Interiérového Designu a Home Stagingu a jejích absolventů.

 

Home Staging s.r.o.

Argentinská 1139/28
170 00 Praha 7 – Holešovice

www.homestaging.cz

INTERIÉR PRO KAŽDOU NEMOVITOST

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.