O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

Číst více

Specialista Home Stagingu

Trh s nemovitostmi se už v některých zemích světa bez Home Stagera neobejde. Drtivá většina nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu tu projde rukama zkušeného specialisty Home Stagingu.

Číst více

Studium Home Stagingu

Home Stagerem se může stát téměř každý. Stačí mít kladný vztah k zařizování interiérů, být kreativní, nebát se měnit zažité věci a samozřejmě absolvovat studium Home Stagingu.

Číst více

Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Číst více

Home Staging a realitní trh

Současný trh nabízí nepřeberné množství realit k prodeji i pronájmu a velice snadno se stane, že i pěkná a dobře udržovaná nemovitost zapadne a svého nového majitele hledá mnohem déle, než by vůbec bylo nutné.

Číst více

Kariéra specialisty Home Stagingu

Kouzlo povolání Home Stagera spočívá v nezávislosti. Je pouze na vás, kolik času chcete své profesi věnovat. Zda je vaším druhým zaměstnáním nebo prací na plný úvazek.

Číst více

Sdružení Home Stagingu

Vítáme vás na stránkách určených Home Stagingu v Karlovarském kraji. Ve světě profesionálů, jejichž krédem je kvalita, spolehlivost, perfekcionalizmus a snaha vybudovat tomuto oboru pevné místo na našem trhu.

Na stránkách Sdružení Home Stagingu proniknete do světa Home Stagingu a lidí kolem něj, najdete odpovědi na všechny své otázky, objevíte potřebné informace i kontakty a v neposlední řadě tu můžete prezentovat svou práci i své služby.

Sdružení Home Stagingu - dokažte, že i vy patříte mezi profesionály.

skoleni1   skoleni2

Seznam specialistů Home Stagingu

Seznam certifikovaných specialistů Home Stagingu z Karlovarského kraje.

lide

Specialisté Home Stagingu

Výukový systém Home Stagingu

Moodle-icon

Projekt zavádění komplexního konání programu vzdělávání konzultantů v oboru Home Staging v Karlovarském kraji. Školení a semináře pořádané společností Home Staging s.r.o.

Jít na výukový systém

Home Staging s.r.o.

Společnost Home Staging s.r.o. založila v červenci roku 2009 interiérová designérka a konzultantka Home Stagingu Jitka Kobzová.

Home Staging s.r.o. je dceřinou společností úspěšné firmy Huntsworth Interior Designers se sídlem v Londýně. V České republice si během pár let své existence stačila vydobýt velice pevnou pozici a pověst kvalitního a profesionálního partnera v oblasti Home Stagingu, interiérového designu, restylingu interiérů nebo například návrhů a realizací komerčních interiérů či vzorových nemovitostí.

Home Staging s.r.o. spolupracuje s celou řadou developerských společností a realitních kanceláří, ale specializuje se i na malé zakázky soukromých majitelů nemovitostí. O práci společnosti Home Staging s.r.o. se pravidelně zajímají také česká média.

Cílem společnosti je zavést v České republice službu Home Staging jako neodmyslitelnou součást kultury trhu s nemovitostmi. Z tohoto důvodu založila Jitka Kobzová v roce 2010 Akademii Interiérového Designu a Home Stagingu, ve které se snaží maximum svých zkušeností předat dál a vychovat zde celou řadu schopných konzultantů Home Stagingu, kteří pomohou její myšlenku maximálního propojení realitního trhu a služby Home Staging uskutečnit.

O zakladatelce společnosti

Jitka Kobzová žila od 80. let 20. století v Kuvajtu a posléze i v Dubaji. Interiérový design byl zpočátku jen zálibou, kterou se však rozhodla proměnit v profesi a už koncem 80. let začala v Kuvajtu a Dubaji pracovat jako bytová návrhářka.

V roce 2005 přesídlila do Londýna, kde založila společnost Huntsworth Interior Designers. V té době se také začala více zajímat o Home Staging. V Londýně vystudovala obor bytové návrhářství na výtvarné akademii uměleckého designu Academy for Art Design a dále pak obor Home Staging na specializované akademii Brittish Academy of Home Staging. Je členkou britské profesní organizace The Home Staging Network s oficiálním certifikátem o kvalifikaci konzultanta Home Stagingu (Certified Home Staging and Styling Professional) a dále členkou prestižního mezinárodního sdružení konzultantů The International Home Staging Network.


 

Home Staging s.r.o.

Argentinská 1139/28
170 00 Praha 7 – Holešovice

www.homestaging.cz

INTERIÉR PRO KAŽDOU NEMOVITOST

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.