Home Staging s.r.o.

Společnost Home Staging s.r.o. založila v červenci roku 2009 interiérová designérka a konzultantka Home Stagingu Jitka Kobzová.

Home Staging s.r.o. je dceřinou společností úspěšné firmy Huntsworth Interior Designers se sídlem v Londýně. V České republice si během pár let své existence stačila vydobýt velice pevnou pozici a pověst kvalitního a profesionálního partnera v oblasti Home Stagingu, interiérového designu, restylingu interiérů nebo například návrhů a realizací komerčních interiérů či vzorových nemovitostí.

Home Staging s.r.o. spolupracuje s celou řadou developerských společností a realitních kanceláří, ale specializuje se i na malé zakázky soukromých majitelů nemovitostí. O práci společnosti Home Staging s.r.o. se pravidelně zajímají také česká média.

Cílem společnosti je zavést v České republice službu Home Staging jako neodmyslitelnou součást kultury trhu s nemovitostmi. Z tohoto důvodu založila Jitka Kobzová v roce 2010 Akademii Interiérového Designu a Home Stagingu, ve které se snaží maximum svých zkušeností předat dál a vychovat zde celou řadu schopných konzultantů Home Stagingu, kteří pomohou její myšlenku maximálního propojení realitního trhu a služby Home Staging uskutečnit.

O zakladatelce společnosti

Jitka Kobzová žila od 80. let 20. století v Kuvajtu a posléze i v Dubaji. Interiérový design byl zpočátku jen zálibou, kterou se však rozhodla proměnit v profesi a už koncem 80. let začala v Kuvajtu a Dubaji pracovat jako bytová návrhářka.

V roce 2005 přesídlila do Londýna, kde založila společnost Huntsworth Interior Designers. V té době se také začala více zajímat o Home Staging. V Londýně vystudovala obor bytové návrhářství na výtvarné akademii uměleckého designu Academy for Art Design a dále pak obor Home Staging na specializované akademii Brittish Academy of Home Staging. Je členkou britské profesní organizace The Home Staging Network s oficiálním certifikátem o kvalifikaci konzultanta Home Stagingu (Certified Home Staging and Styling Professional) a dále členkou prestižního mezinárodního sdružení konzultantů The International Home Staging Network.

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.