O Sdružení Home Stagingu

Ukažte, že patříte mezi profesionály. Najděte potřebné kontakty nebo dokonce partnera pro své podnikání. Buďte součástí Sdružení Home Stagingu.

V České republice dosud neexistoval prostor, na kterém by se mohli sdružovat všichni, kteří mají co do činění s Home Stagingem, nebo ti, kteří služby Home Stagingu vyhledávají. To jsme se rozhodli změnit.

Vstoupili jste na stránky profesního Sdružení Home Stagingu, jehož cílem je sdružit profesionální home Stagery z celé České republiky, nabídnout jim prostor k jejich vlastní propagaci a možnost získat řadu kontaktů potřebných pro jejich práci. Sdružení Home Staging Network si vzalo za úkol zastřešit odborné vzdělávání Home Stagerů, poskytovat kompletní informace o Home Stagingu a v neposlední řadě také vytvořit databázi, která umožní klientům vyhledat odborníka na Home Staging v jejich blízkém okolí.

Být členem Home Staging Network znamená zařadit se mezi profesionály v tomto perspektivním oboru. Dostanete zde příležitost sdílet zkušenosti s ostatními Home Stagery, aktivně rozvíjet své podnikání i profesní rozvoj, najít nové kolegy či obchodní partnery nebo zjistit, se kterými řemeslníky budete plně spokojeni, a kterým se raději zdaleka vyhnout.

Home Staging Network je synonymem kvality a poctivé práce. Být členem Home Staging Network je pro každého profesionálního Home Stagera otázkou cti.

Členství v Home Staging Network vám zaručuje:

  • Prostor k prezentaci své práce na webové prezentaci profesního sdružení www.hs-karlovarskykraj.cz.
  • Snadný přístup k informacím potřebným pro práci Home Stagera a umožnit lépe si naplánovat svůj profesní rozvoj.
  • Prostor ke sdílení svých zkušeností s ostatními home Stagery v České republice.
  • Příležitost "být viděn" potenciálními klienty.
  • Možnost najít společníky pro své podnikání, kolegy do svého týmu nebo obchodní partnery.
  • Informace o kvalitních řemeslnících, tipy na zajímavé bytové doplňky a různé akce.
  • Pravidelný newsletter s novinkami z oboru a života Akademie Interiérového Designu a Home Stagingu a jejích absolventů.

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.