Proč využívat služby Home Stagera?

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti jejímu majiteli záleží zejména na tom, aby byla nemovitost  co nejdříve a za co nejvýhodnější cenu prodána nebo pronajata. Home Staging tohle dokáže.

Home Staging je služba, která umí zatraktivnit nemovitost v očích zájemců, a tím uspíšit její prodej. Mnozí realitní makléři už mají se službou vlastní dobré zkušenosti, proto se ji snaží svým klientům doporučit. Z vlastní praxe vědí, že nemovitost upravená Home Stagerem nadprůměrně vyniká v konkurenci. Není pro ně složité klientům uvést příklad prodeje nemovitosti, která se nacházela v nepříliš atraktivní lokalitě, potřebovala úpravy, a přesto se prodala mnohem dříve než jiné, na jejichž úspěch by původně vsadili vše.

Atraktivní lokalita ani velice pěkná a udržovaná nemovitost totiž nemusí být zárukou úspěšného prodeje, ačkoli na to mnoho kupců sází. Nezaujme-li realita v nabídce trhu, může na svého nového majitele čekat i několik měsíců. Prodávající jsou často rozčarovaní, shazují vinu na realitní kancelář,oslovují další a čekají, zda bude úspěšnější. Často jsou pak nuceni snížit požadovanou cenu a celý proces prodeje se pro ně stává nepříjemně stresující záležitostí.

Pokud je však cena nemovitosti reálná, není třeba ji podhodnocovat. Realitní makléř by v tuto chvíli více než kdy jindy měl být schopný vysvětlit klientovi výhodu služby konzultanta Home Stagingu. Měl by umět obhájit investici do Home Stagingu a klientovi ji doporučit. Ideálně, pokud má možnost argumentovat například pomocí srovnání fotografií už prodané nemovitosti upravené pomocí Home Stagingu a fotografií téže nemovitosti před zásahem Home Stagera. To jsou důkazy, které hovoří jasně a klient je mnohem snadněji vezme za své.

Jsme u fotografií, které jsou nedílnou součástí nabídky nemovitosti na realitním trhu. Zkuste chvíli procházet fotografie interiérů nabízených nemovitostí. Jak dlouho jste vydrželi být pozorní? Nezmocnila se vás po chvíli lhostejnost, nepozornost, nezájem? Ale najednou se před vámi objeví fotografie, která vás na první pohled zaujme a máte chuť vidět další. Interiéry dýchají pohodou a vy si úplně jasně umíte představit sami sebe, jak se slastně usadíte na gauči, uvaříte si voňavou kávu v kuchyni nebo zalezete s knížkou do postele...

Ale čím to je? Jak je možné, že na vás fotografie takto působí? Odpověď je zcela nasnadě. Nemovitost prošla rukama šikovného Home Stagera, který přesně ví, jak to zařídit, aby nemovitost dokázala oslovit, zaujmout a vnuknout silný pocit opravdového domova.

Home Stager není kouzelník, dokonce ani hypnotizér. Home Stager je profesionál, který ví, že každá nemovitost umí být krásná a v každé se dá pohodlně bydlet nebo příjemně pracovat, jedná-li se o nemovitost určenou k podnikání. A svou prací o tom dokáže přesvědčit i nás ostatní, kteří takový dar "vidět" potenciál nemovitosti nemáme.

Klienta nemovitost zaujme na fotografii a svůj dobrý dojem si během prohlídky určitě ještě víc utvrdí. I to dokáže Home Staging zařídit. Při úspěšném a rychlém prodeji už žádný prodávající nespekuluje o tom, zda se mu investice do Home Stagingu vyplatila.

 

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.